Obchodní podmínky

Aktuální platné obchodní podmínky.

Všeobecné ujednání:

Následující obchodní podmínky platí pro obchodní proces s firmou Omniasport.

Objednávky:

Objednávky přijímáme e-mailem. Minimální množství pro objednání je 10 ks. Doobjednávka je možná i od 1 ks. Pro zadání poptávky zboží využijte kontaktní formulář, který je k dispozici v detailech jednotlivých produktů, nebo nás kontaktujte přímo na e-mailu info@omniasport.cz. Ceny, které zasíláme v předběžných kalkulacích, jsou vždy bez DPH.

Při konečné fázi objednávání doporučujeme přečíst sekci Info – Jak objednat.

Ceny:

Ceny jsou uvedeny vždy v detailu produktu a platí pro základní konfiguraci výrobku (dresy s krátkým rukávem, trenýrky bez slipů atd.). Pokud se bude výsledná cena lišit (oproti ceně uvedené na internetu), sdělíme Vám ji obratem po obdržení Vaší objednávky. Pokud není výslovně uvedeno, cena u dresů je uvedena pouze za dres, trenýrky jsou prodávány samostatně. U zboží, které se dodává obvykle po párech (štulpny, ponožky atd.) je uvedena cena vždy za pár. Ceny, které zasíláme v předběžných kalkulacích jsou vždy bez DPH. Všechny naše výrobky jsou označeny logotypem Omniasport.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Každý klient má nárok na 2 grafické korektury vytvořeného návrhu ZDARMA v rámci jedné zakázky. V případě, že je zákazník náročnější na zpracování a požaduje požaduje více grafických úprav, účtujeme 200,- Kč za úpravu.
Samozřejmě vzniknou-li nadpráce z důvodu našeho pochybení (špatné pochopení podkladů, umístění logotypů atd.), pak neúčtujeme nic.

U objednávek o celkovém odběru pod 10 ks účtujeme příplatek 300,- Kč/kus.

Tento příplatek se nevztahuje na brankářské oblečení a produkty pro rozhodčí.

U objednávek cyklistických produktů o celkovém odběru pod 10 ks účtujeme příplatek 400,- Kč/kus.

Pokud k tisku produktů bude využito fluorescenčních barev (reflexních) účtujeme příplatek 100,-Kč/kus.

Velikosti:

Zvýšenou pozornost věnujte prosím výběru velikostí. Pokud si nejste jisti správnou velikostí dle našich velikostních tabulek, jsme schopni Vám na vyžádání zaslat velikostní vzorky (formulář). Vzorky půjčujeme ZDARMA pouze za cenu poštovného. Tato možnost platí ovšem jen pro konečný odběr vyšší než 5 ks.

Objednávka s větším počtem různých velikostí a provedením střihů bude kalkulována individuálně (dle náročnosti a konečného počtu velikostí).

Termín:

Termín dodání se pohybuje mezi 3-4 týdny. Při doobjednání 1 – 2 ks zpravidla 1-2 týdny.

Objednané zboží od firmy Omniasport je možné dodat následujícími způsoby:

Platba:

Platby za objednané zboží firmy Omniasport je možno provádět následujícími způsoby:

V ceně zboží nejsou zahrnuty přepravní náklady.

Poštovné:

Doprava po ČR do druhého pracovního dne.
Doprava na Slovensko do dvou pracovních dnů.

Poštovné do ČR včetně doběrečného 120,- Kč. (balík do 31 kg)
Poštovné na Slovensko 10,- € (balík do 31 kg)

Klient je vždy den před obdržením zásilky kontaktován přepravcem o čase jejího doručení.

Po odeslání objednávky Vám bude zaslán potvrzující e-mail. Pokud neobdržíte potvrzení Vaší objednávky, kontaktujte nás na info@omniasport.cz nebo na tel. +420 ….

Ochrana dat:

Ochrana osobních dat – za ochranu Vašich osobních dat ručíme. Požadujeme pouze nezbytné údaje pro správné a rychlé doručení zásilky. Vaše osobní data budou sloužit pouze pro naši potřebu a neposkytneme je nikomu dalšímu.

Reklamace:

Naše přesvědčení je, že budete s výrobky Omniasport nadmíru spokojeni, takže reklamaci nebudete potřebovat. Pokud přece jen takováto situace nastane, přečtěte si, jak při reklamaci postupovat.

Záruka, vady zboží, reklamace, zákonná lhůta pro vrácení zboží

1. Zákazník je povinen objednané zboží od přepravce (v případě osobního odběru přímo od společnosti) řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet kusů / balení a převzetí zboží přepravci (společnosti) potvrdit. Jakékoliv nedostatky či vady zboží je povinen neprodleně oznámit společnosti na adresu:

Omniasport s.r.o.
Arménská 2224/5a
56802 Svitavy

2. Zákazník má právo na výměnu zboží v případě, že zboží při dodání (převzetí) nemá vlastnosti obvyklé objednanému druhu zboží. Záruka za zboží a případné nároky z vad zboží jsou upraveny příslušnými právními předpisy. Pro uznání reklamace je nutné doložit reklamovaný výrobek a doklad o nákupu zboží. Jako senzorické vady zboží mohou být uznány jen zjevné vady zboží, které zákazník uplatní u společnosti do tří dnů od převzetí zboží, bude-li společnosti zboží předloženo. Pro účely těchto podmínek se jakékoliv další vady považují za vady vzniklé na zboží až po dodání a převzetí zboží. Za tyto vady není společnost zákazníkovi odpovědná. Ohledně vad a záruk se vztahy mezi zákazníkem a společností řídí, není-li uvedeno jinak, příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a/nebo obchodního zákoníku.

3. Po dodání společnost neručí za škody způsobené nevhodným skladováním nebo zacházením se zbožím ze strany zákazníka. Za nevhodné zacházení se považuje též bežná manipulace s výrobkem, které neodpovídá instrukcím společnosti týkající se zacházení s výrobkem a jeho údržby.

Postup při reklamaci zboží:

Ostatní ujednání:

Veškerá loga i designy výrobní řady Omniasport jsou majetkem firmy Omniasport a je zakázáno jakékoliv jejich používání či rozšiřování bez svolení firmy Omniasport.
Jméno Omniasport je registrovaná obchodní značka a jeho vlastníkem je firma Omniasport!

Firma Omniasport si vyhrazuje právo jakékoliv změny bez předchozího upozornění. Platnost těchto podmínek automaticky ruší vydání podmínek nových.